Ударно-хвильова терапія
Ударно-хвильова терапія - інноваційний, високотехнологічний метод терапевтичного впливу на різні тканини в людському організмі з метою досягнення лікувального ефекту для різного типу патологій. Процедуру здійснюють апаратним способом з використанням спеціального приладу. Застосовують ударно-хвильову терапію в ортопедії для зняття болю та прискорення регенерації пошкоджених тканин.
Отримати послуги ударно-хвильової терапії в Чернівцях можна в нашій клініці.
Коли застосовують ударно-хвильову терапію в ортопедії
Технологія ґрунтується на точковому ударі інфразвукової хвилі, що дозволяє стимулювати мікроциркуляцію в м'язах і знижувати больові відчуття. Призначає ударно-хвильову терапію лікар ортопед-травматолог під час комплексної терапії:
- хвороб кістково-м'язової системи;
- травм;
- наслідків оперативних втручань.
Ударно-хвильова терапія: показання і протипоказання
Перш ніж призначити лікування, лікар направляє пацієнта на обстеження, щоб точно визначити, чи можна з метою терапії хворому призначати УХТ. Вплив акустичних хвиль дуже потужний, тому процедура може бути не тільки корисною, а й шкідливою.
Ударно-хвильова терапія — показання
Процедура ударно-хвильової терапії дає можливість успішно лікувати:
- Тендиніт
- Гематоми
- Міозити
- П'яткові шпори
- Артрози та артрити
- Неінфекційні синовіти
- Подагру
- Бурсит
- Ентезопатії
- Остеохондроз
- Міжхребцеві грижі
- Гіпертонус м'язів
- Хворобу Дюпюїтрена
- Епікондиліт та підошвові фасціїт
- Ахілодинію
Для проходження УХТ показаннями також можуть бути м'язові перевантаження від тренувань.
Ударно-хвильова терапія — протипоказання
Хвильова терапія не призначається:
- вагітним;
- дітям до 12 років;
- при гемофілії та підвищеній кровоточивості (синцях);
- під час прийому антикоагулянтів та гормонотерапії (глюкокортикоїдів);
- за наявності інфекцій у місці впливу;
- за наявності кардіостимулятора;
- хворим з онкологією в зоні впливу;
- при тромбозах;
- якщо є родимки і шкірні висипання в місці впливу;
- коли існує вплив на кістки черепа або великі судини;
- при варикозному розширенні вен у місці впливу.
Якщо протипоказання УХТ у вас відсутні, то можна записуватися на прийом і проходити сеанс. Дітям і підліткам до 20 років рекомендується пройти обстеження та проконсультуватися з лікарем, щоб встановити доцільність проходження. У нашому медичному центрі можна отримати консультацію дитячого фізіотерапевта і дізнатися всі подробиці лікування в індивідуальному порядку.
Як підготуватися до процедури УХТ
Для проходження фокусної ударно-хвильової терапії в ортопедії рекомендується відвідати фахівця. Лікар надасть консультацію, відповість на будь-які питання і допоможе встановити, чи не належите ви до категорії пацієнтів з протипоказаннями. Також повідомить детально, як проходить процедура УХТ і скільки потрібно сеансів у вашому випадку. Звернутися варто до ортопеда або травматолога, а також можна отримати призначення вертебролога в нашій клініці. У нашому медзакладі за процесом завжди спостерігає компетентний медик.
Попередньої підготовки, здачі аналізів або дотримання дієти перед проходженням УХТ в ортопедії не потрібно.
Як проходить УХТ
Використовується ударно-хвильова терапія в травматології з фокусним впливом на місце болю. Для обладнання підбирають необхідну насадку, яка відповідає ділянці тіла. Далі цю зону обробляють гелем, концентратор прилагоджують до місця і запускають.
Метод УХТ у травматології має переваги:
- безпечний — не викликає побічних ефектів або ускладнень;
- комфортний — не вимагає жодних фізичних зусиль;
- безболісний — фокусний удар м'яко проникає в тканини.
Тривалість сеансу екстракорпоральної ударно-хвильової терапії 5–8 хвилин. Точний час залежить від ступеня складності захворювання.
Звичайно ж, лікування ударними хвилями не чудодійний спосіб, і за один раз не допоможе зняти всі симптоми. У деяких випадках потрібен курс проходження процедури. Він становить близько 5 сеансів, з перервами між процедурами в 4–7 днів. Допомогти скласти лікувальний курс під особливості вашого стану можуть лікарі в нашій клініці. У нас можна проконсультуватися і пройти огляд у дорослого та дитячого ортопеда-травматолога.
Обладнання для УХТ і його переваги
Під час реабілітації м'язово-суглобових систем у нашому медичному центрі використовують апарат для УХТ BTL. Це сучасна техніка для реалізації сеансів екстракорпоральної терапії. Наші інноваційні моделі мають різні насадки для досягнення потрібної глибини. З їх допомогою встановлюють також необхідну силу впливу.
Крім цього, в нашій клініці на УХТ ціна доступна, і можна проходити за власним бажанням. Якщо ви шукаєте, де пройти ударно-хвильову терапію, то рекомендуємо записатися на сеанс. У нас обладнаний кабінет з урахуванням сучасних технологій медицини. Проводимо процедуру УХТ за протоколом та під наглядом фахівців у галузі ортопедії та травматології.
Ускладнення після ударно-хвильової терапії
При грамотному проведенні та налаштуванні всіх параметрів, ударно-хвильова терапія не викликає ускладнень. Можливі почервоніння у місці дії або синці, Однак це спостерігається лише у людей, які схильні до їх появи.
Переваги проходження УХТ в травматології в нашій клініці
Наш медичний центр надає профільні послуги реабілітації травм та ортопедичних захворювань в Україні. Якщо ви шукаєте, де можна пройти ударно-хвильову терапію безпечно і професійно, то можете звернутися до нас.
Рекомендуємо записатися до нас, тому що в нашій клініці:
- Процедуру УХТ проводять досвідчені фахівці, які коректно визначають і встановлюють глибину імпульсу.
- На ударно-хвильову терапію ціна у нас оптимальна. Вартість сеансу відповідає високій кваліфікації послуг ортопеда-травматолога та якості послуг, які надає клініка.
- Оперативно обслуговують пацієнтів — простий запис в онлайн або за телефоном, проходження процедури без затримок і тривалих очікувань.
Статтю підготував, Василов Валентин Васильович, кандидат медичних наук, магістр медицини.
Телефонуйте 066-418-28-61